ZAJĘCIA DODATKOWE 2018-19
Lp. Przedmiot Nauczyciel Dzień tygodnia lekcja Sala Gimnazjum/Liceum Nazwa zajęć
1 język polski Antonina Dziuban poniedziałek 8 14 liceum Przygotowanie do matury
2 język polski Antonina Dziuban czwartek 7 14 liceum Przygotowanie do matury
3 język polski Antonina Dziuban czwartek 8 14 Gimnazjum/Liceum Konsultacje/praca z recytatorami
4 język polski Agnieszka Smołka czwartek 7 2 liceum Zajęcia dodatkowe kl. 3D- przygotowanie do matury.
5 język polski Agnieszka Smołka czwartek lub wtorek 7 2 liceum/gimnazjum konsultacje po wcześniejszym umówieniu
6 język polski Katarzyna Czaplicka poniedziałek 8,9 21 liceum konsultacje
7 język polski Katarzyna Czaplicka sroda 7 21 liceum Zajęcia dodatkowe kl. 2c
8 język polski Ewelina Zygan wtorek 8 20 liceum Konsultacje
9 język polski Ewelina Zygan środa 8 20 liceum Koło Filozoficzne
10 język angielski Katarzyna Krawczyk-Strzelec wtorek 9 45 liceum/gimnazjum Konsultacje
11 język angielski Katarzyna Krawczyk-Strzelec poniedziałek 8, 9 45 liceum zajęcia przygotowujace do egzaminu Cambridge: B2 First
12 język angielski Aleksandra Starak czwartek 8 P Gimnazjum/Liceum przygotowanie do konkursow, konsultacje
13 język angielski Aleksandra Starak 1 wtorek miesiaca 9 P liceum kółko czytelniczo-dyskusyjne
14 język angielski Katarzyna Golasz poniedziałek 8 Gimnazjum/Liceum konsultacje/ praca z uczniem zdolnym
15 język angielski Magdalena Kos wtorek 8 25 Gimnazjum/Liceum Konsultacje
16 język angielski Magdalena Kos czwartek 8 25 liceum kółko maturalne
17 język angielski Joanna Golik-Skitał czwartek 8 46 liceum Konsultacje
18 język angielski Joanna Golik-Skitał wtorek 9 46 gimnazjum Konsultacje
19 język francuski Ewa Rasińska czwartek 7 4 liceum Konsultacje / praca z uczniem zdolnym
20 język francuski Ewa Rasińska piątek 1 4 Gimnazjum/Liceum Konsultacje / praca z uczniem zdolnym
21 język francuski Katarzyna Bogunia-Stecko środa 8 26 gimnazjum/liceum konsultacje
22 język francuski Katarzyna Bogunia-Stecko czwartek 7 4 gimnazjum/liceum konsultacje/ praca z uczniem zdolnym
23 język niemiecki Bożena Buławska czwartek 7 38 liceum konsultacje/ praca z uczniem zdolnym
24 język niemiecki Jolanta Gokiert wtorek 8 29 Gimnazjum/Liceum konsultacje /przygotowanie do matury
25 język niemiecki Jolanta Gokiert piątek 0 29 Gimnazjum/Liceum konsultacje /przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
26 język niemiecki Ewelina Mrózek czwartek 9 13 Gimnazjum/Liceum konsultacje
27 język niemiecki Ewelina Mrózek piątek 0 13 Gimnazjum/Liceum przygotowanie do konkursów/olimpiad
28 matematyka Iwona Rydalska poniedziałek 9 34 liceum Konsultacje
29 matematyka Iwona Rydalska poniedziałek 8 34 liceum kółko maturalne
30 matematyka Iwona Rydalska piątek 7 34 liceum kółko maturalne
31 matematyka Izabela Podlas poniedziałek 1 19 liceum/gimnazjum konsultacje
32 matematyka Izabela Podlas środa 8 19 liceum/gimnazjum konsultacje
33 matematyka Dorota Maniakowska środa po lekcjach 33 liceum/gimnazjum Konsultacje – po uzgodnieniu(zgłoszeniu nauczycielowi)
34 matematyka Dorota Maniakowska czwartek,piątek po lekcjach 33 liceum/gimnazjum Konsultacje – po uzgodnieniu(zgłoszeniu nauczycielowi)
35 matematyka Joanna Mazur piątek 1 30 liceum zajęcia przygotowujace do matury 3D
36 matematyka Joanna Mazur czwartek 8 30 liceum/gimnazjum konsultacje
37 matematyka Małgorzata Dolnicka wtorek 8 18 liceum, gimnazjum Konsultacje
38 matematyka Małgorzata Dolnicka środa, piątek 2 11 klasa 2F Konsultacje
39 matematyka Florian Brom wtorek 7 20 liceum konsultacje- kółko  dla uczniów klasy I
40 matematyka Anna Pawłowska czwartek 8 17 liceum/gimnazjum praca z uczniem słabym
41 matematyka Anna Pawłowska piątek 7 20 liceum  przygotowanie do matury 3c
42 fizyka Dagmara Czerwińska – Wróbel środa 0 8 liceum kółko maturalne
43 fizyka Dagmara Czerwińska – Wróbel czwartek 0 8 Gimnazjum/Liceum konsultacje
44 fizyka Beata Zimnicka piątek 8 7 liceum Konsultacje/ kółko maturalne
45 chemia Aleksandra Pyzik środa 8 11 liceum/gimnazjum konsultacje (po ustaleniu z nauczycielem)
46 chemia Aleksandra Pyzik wtorek 8 11 gimnazjum koło gimnazjum – do konkursów przedmiotowych
47 chemia Elżbieta Sztokało wtorek 8 1 liceum konsultacje/ praca z uczniem zdolnym
48 biologia Ewa Ziemlińska wtorek 8 37 Gimnazjum/Liceum konsultacje
49 biologia Ewa Ziemlińska środa 0 37 gimnazjum I semestr przygotowanie do konkursów
50 biologia Magdalena Siekanowicz poniedziałek 1 36 liceum konsultacje
51 biologia Magdalena Siekanowicz poniedziałek 8 36 liceum konsultacje
52 biologia Magdalena Siekanowicz środa 1 36 liceum zajęcia przygotowujace do matury z biologii
53 geografia Ksenia Dobrowolska środa 0 28 liceum zajęcia przygotowujace do matury
54 geografia Ksenia Dobrowolska piątek 8 28 gimnazjum kółko geograficzne przygotowujące do konkursów
55 technika/plastyka Anna Wysocka piątek 8.15- 8.45 20 gimnazjum konsultacje
56 historia/WOS Przemysław Cholewa czwartek 8 26 Gimnazjum/Liceum konsultacje
57 historia/WOS Przemysław Cholewa piątek 9 26 Gimnazjum/Liceum Konsultacje ( po powiadomieniu o obecności przez uczniów lub rodziców)
58 historia Anna Kloza poniedziałek 8 10 liceum                             Kółko przygotowujące do Olimpiady Historycznej Kółko przygotowujące do olimpiady historycznej
59 historia Anna Kloza wtorek 7 10 III d liceum Zajęcia przygotowujące do matury z historii
60 historia Małgorzata Dzietczyk czwartek 8,9 28 Gimnazjum/Liceum 8) zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego 9)konsultacje
61 historia Małgorzata Dzietczyk piątek 1 26 gimnazjum zajęcia przygotowujace do konkursów przedmiotowych
62 historia/WOS Andrzej Zieliński wtorek 8 32 liceum Konsultacje
63 historia/WOS Andrzej Zieliński wtorek 9 32 liceum przygotowanie do olimpiady
64 przedsiębiorczość Bożena Taraszkiewicz środa 8 5 liceum konsultacje/ praca z uczniem zdolnym
65 religia Anna Lyszczyna środa 7 R liceum przygotowanie do konkursów (po umówieniu;wg potrzeb)
66 w-f Tomasz Świątkowski piątek 15.15-16.30 sala gim. LO i GM Piłka nożna
67 w-f Mariola Skok poniedziałek 15.15-16.30 SG LO  GM CHŁOPCY SIATKÓWKA
68 w-f Mariola Skok piątek 15,15-16,00 SG LO i GM gimn. korekcyjno-kompensacyjna
69 EDB Anita Cieślar czwartek .14.20-15.30 strzelnica\SG LO i GM.dz.i chł. STRZELECTWO SPORTOWE/KOSZ- NA ZMIANĘ
70 w-f Anita Cieślar środa 15.15-16.45 SG LO i GM.dz. I chł. KOSZYKÓWKA
71 EDB Olga Mazurkiewicz czwartek 8 18 LO i GM Koło ratowniczo-medyczne
72 w-f Olga Mazurkiewicz piątek 9 SG LO chł. i dzw. Piłka nożna
73 w-f Magdalena Droździak-Wrona poniedziałek 9 SG LO i GM badminton
74 wf Magdalena Droździak-Wrona czwartek 15:15-16:45 SG LO  GM SIATKÓWKA
75 w-f Kazimierz Lasko środa 15.15-16.45 SG LO  GM CHŁOPCY KOSZYKÓWKA
76 w-f Kazimierz Lasko sobota 10.30-12.30 SG LO  GM CHŁOPCY KOSZYKÓWKA
77 zaj. ceramiczne Jagoda Machoń wtorek 8 czytelnia