Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018:  POBIERZ
ZAJĘCIA DODATKOWE 2017-18
Lp. Przedmiot Nauczyciel Dzień tygodnia lekcja Sala Gimnazjum/Liceum Nazwa zajęć
1 język polski Antonina Dziuban poniedziałek 8 14 Gimnazjum/Liceum konsultacje
2 język polski Antonina Dziuban poniedziałek 9 14 Gimnazjum/Liceum koło recytatorskie
3 język polski Antonina Dziuban wtorek 0 14 Gimnazjum przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl. 3ag,3cg
4 język polski Antonina Dziuban wtorek 1 14 Liceum przygotowanie do matury kl. 3e
5 język polski Agnieszka Smołka poniedziałek 1 2 Liceum przygotowanie do egzaminu maturalnego – kl. 3a/3c (gr. mieszana)
6 język polski Agnieszka Smołka poniedziałek 7 2 Liceum przygotowanie do egzaminu maturalnego – kl. 3a/3c (gr. mieszana)
7 język polski Katarzyna Czaplicka wtorek 8 21 Liceum przygotowanie do matury
8 język polski Katarzyna Czaplicka środa 8 21 Liceum konsultacje
9 język polski Anna Sieroń piątek 8 20 Gimnazjum/Liceum koło teatralne
10 język polski Anna Sieroń poniedziałek 8 20 gimnazjum przygotowanie do egz. gimnazjalnego kla 3B-G
11 język polski Anna Sieroń czwartek 0 20 Gimnazjum/Liceum konsultacje
12 język angielski Katarzyna Kiklińska poniedziałek 8 42 Liceum przygotowanie do matury
13 język angielski Katarzyna Krawczyk-Strzelec wtorek 9 25 Liceum konsultacje
14 język angielski Aleksandra Starak piątek 8 P Liceum i Gimnazjum konsultacje
15 język angielski Magdalena Rozwadowska wtorek 9 45 Liceum i Gimnazjum konsultacje
16 język angielski Magdalena Rozwadowska piątek 8 45 Liceum Erasmus+
17 język angielski Katarzyna Golasz poniedziałek 8   Liceum i Gimnazjum konsultacje
18 język angielski Magdalena Kos środa 1 25 Liceum Przygotowanie do matury
19 język angielski Magdalena Kos czwartek 8 25 Gimnazjum przygotowanie do konkursów, konsultacje
20 język angielski Golik-Skitał Joanna środa 8 46 Gimnazjum przygotowanie do konkursu przedm.
21 język angielski Golik-Skitał Joanna wtorek/środa 9 46 Gimnazjum/Liceum konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu
22 język francuski Ewa Rasińska piątek 1 4 Gimnazjum konsultacje/przygotowanie do egz gimnazjalnego
23 język francuski Katarzyna Bogunia-Stecko poniedziałek 8 4 Liceum/Gimnazjum konsultacje/kółko
24 język francuski Katarzyna Bogunia-Stecko wtorek 2 28 gimnazjum kółko języka francuskiego francuskiego
25 język francuski Katarzyna Bogunia-Stecko środa 8 4 Liceum/Gimnazjum konsultacje/kólko
26 język niemiecki Bożena Buławska wtorek 9 38 Liceum przygotowanie do matury/konsultacje
27 język niemiecki Jolanta Gokiert środa 0 29 Liceum/Gimnazjum konsultacje/kółko
28 język niemiecki Jolanta Gokiert piątek 0 29 Liceum/Gimnazjum konsultacje/kółko
29 język niemiecki Ewelina Mrózek poniedziałek 0 13 Gimnazjum/Liceum konsultacje
30 język niemiecki Ewelina Mrózek czwartek 7 13 Gimnazjum/Liceum przygotowanie do konkursów
31 matematyka Iwona Rydalska środa 8 34 Liceum konsultacje
32 matematyka Izabela Podlas poniedziałek 8 19 Liceum/Gimnazjum konsultacje
33 matematyka Dorota Maniakowska poniedziałek 9 33 Liceum/Gimnazjum konsultacje/kółko
34 matematyka Dorota Maniakowska środa 9 33 Liceum/Gimnazjum konsultacje /kółko
35 matematyka Dorota Maniakowska czwartek 8 33 Liceum/gimnazjum konsultacje/kółko
36 matematyka Joanna Mazur środa 8 30 Liceum/Gimnazjum przygotowanie do matury / konsultacje
37 matematyka Joanna Mazur czwartek 8 30 Liceum/ Gimnazjum konsultacje
38 matematyka Małgorzata Dolnicka wtorek 8 31 Liceum konsultacje
39 matematyka Małgorzata Dolnicka środa 7 21 Liceum konsultacje
40 matematyka Florian Brom poniedziałek 8 34 Liceum zajęcia dodatkowe dla uczniów zainteresowanych matematyką z klas I
41 matematyka Florian Brom wtorek 8 34 Liceum zajęcia dodatkowe dla klas 3 LO
42 matematyka Anna Pawłowska czwartek 8 31 Gimnazjum kółko matematyczne
43 matematyka Anna Pawłowska czwartek 9 31 Liceum konsultacje
44 informatyka Dariusz Wróbel czwartek 8 19 Liceum konsultacjie
45 fizyka Dagmara Czerwińska – Wróbel czwartek 0 8 Liceum/Gimnazjum konsultacje
46 fizyka Dagmara Czerwińska – Wróbel piątek 1 8 3Liceum kółko maturalne
47 fizyka Beata Zimnicka wtorek 8 7 3Liceum konsultacje
48 fizyka Beata Zimnicka piątek 8 7 Liceum/Gimnazjum kółko maturalne
49 chemia Aleksandra Pyzik poniedziałek 8 11 Liceum/Gimnazjum konsultacje wg potrzeb
50 chemia Aleksandra Pyzik wtorek 8 11 Liceum Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii
51 chemia Elżbieta Sztokało poniedziałek 1 1 liceum klasa I koło chemiczne
52 chemia Elżbieta Sztokało wtorek 9 1 Liceum/Gimnazjum konsultacje wg potrzeb (po ustaleniu z nauczycielem)
53 chemia Elżbieta Sztokało czwartek 1 1 Liceum Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii
54 biologia Ewa Ziemlińska wtorek/ czwartek 0 lub 8 37 Gimnazjum kółko biologiczne przygotowują ce do egzaminu gimnazjalnego – do IV
55 biologia Ewa Ziemlińska piątek 0 37 Liceum/Gimnazjum konsultacje
56 biologia Magdalena Siekanowicz poniedziaek 8 36 Liceum Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii
57 biologia Magdalena Siekanowicz środa 8 36 Liceum konsultacje
58 geografia Ksenia Dobrowolska piątek 8 28 Gimnazjum/liceum Kółko geograficzne przygotowujace do olimpiad konkursów
59 geografia Ksenia Dobrowolska środa 9 28 Liceum Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii
60 technika Anna Wysocka poniedziałek 8 21 Gimnazjum Kółko plastyczno – techniczne
61 plastyka Anna Wysocka poniedziałek 8 21 Gimnazjum konsultacje
62 historia/WOS Przemysław Cholewa piątek 8 26 Gimnazjum/Liceum konsultacje
63 historia/WOS Przemysław Cholewa wtorek 8 26 Gimnazjum/liceum konsultacje
64 historia Anna Kloza poniedziałek 8 10 Liceum 3d kółko dla maturzystów
65 historia Anna Kloza środa 8,9 10 Gimnazjum kółko – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
66 historia Anna Kloza środa 7 10 Liceum / gimnazjum konsultacje wg potrzeb
67 historia Anna Kloza piątek 7 10 Liceum kółko olimpiada historyczna
68 historia Małgorzata Dzietczyk środa 8 26 Gimnazjum kółko historyczne / konsultacje
69 historia Małgorzata Dzietczyk czwartek 1 26 Gimnazjum zajęcia dodatkowe – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
70 przedsiębiorczość Bożena Taraszkiewicz czwartek 8 5 Liceum konsultacje
71 religia Katarzyna Kłysik piątek 8 R Gimnazjum/Liceum Kółko dyskusyjne/konsultacje
72 religia Anna Lyszczyna środa 8 R Gimnazjum/Liceum kółko wokalne
73 w-f Tomasz Świątkowski wtorek 15.20-16.50 SG Gimnazjum/Liceum Piłka nożna chłopcy
74 w-f Mariola Skok poniedziałek 8 SG liceum/gimnazjum gimnastyka korekcyjna od 3 listopada
75 w-f Anita Cieślar piątek 15.30- 16.30 SG Liceum i gimnazjum Piłka koszowa dziewcząt
76 EDB Anita Cieślar środa-co 2 tygodnie 14.20-15.30 strzelnica Liceum/gimnazjum Strzelectwo sportowe
77 EDB Anita Cieślar środa co 2 tygodnie 14.20-15.30 S.18 Liceum/gimnazjum Ratownictwo Przedmedyczne-koło
78 EDB Olga Mazurkiewicz środa-co 2 tygodnie 14.20-15.30 strzelnica Liceum/gimnazjum Strzelectwo sportowe
79 EDB Olga Mazurkiewicz środa-co 2 tygodnie 14.20-15.30 S.18 Liceum/gimnazjum Ratownictwo Przedmedyczne-koło
80 w-f Olga Mazurkiewicz poniedziałek 15.20-16.50 SG Liceum Piłka nożna chłopcy i dziewczęta
81 w-f Magdalena Droździak-Wrona wtorek 15:15-16:00 SG Liceum/gimnazjum Badminton
82 wf Magdalena Droździak-Wrona czwartek 15:20-16:50 SG Liceum/gimnazjum Siatkówka dziewcząt i chłopców
83 w-f Kazimierz Lasko środa 15.15-16.45 SG Liceum/gimnazjum Koszykówka dla chłopców
84 w-f Kazimierz Lasko sobota 10.30-12.00 SG Liceum/gimnazjum Koszykówka dla chłopców
             
Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018:  POBIERZ