A

  • Adamczuk Anna mgr, muzyka
  • Adamek Adelajda mgr, matematyka
  • Adamowicz Wiesława mgr, chemia
  • Adlof Bolesław mgr, ekonomia
  • Altschüller Faina, j. rosyjski
  • Arbaszewski Artur, mgr, WF
  • Augustyniak Irena

B

  • Bałaban Aleksandra, historia
  • Banach Renata mgr
  • Banek Stefan kpt, PO
  • Baran-Stumpf Hanna mgr, chemia
  • Baraniecka Krystyna, technika
  • Barańska Maria
  • Barański Bogusław,fizyka, matematyka
  • Bartysiewicz Andrzej, ksiądz
  • Bąk Walentyna mgr, j. angielski, j. rosyjski
  • Bednarska Jolanta mgr, WF
  • Bentkowski Marek, j. angielski
  • Bereś Eugeniusz mgr inż, chemia
  • Berger Henryk mgr, muzyka, WT
  • Białowąs Jan
  • Bieńkowska Ewa, j. angielski
  • Bielski Janusz mgr, WF
  • Biernacka Aleksandra, j. polski
  • Bigaj Barbara, j. angielski
  • Bigus Bogdan, plastyka
  • Bijok Stanisław mgr, historia
  • Blicharska Aneta mgr, przedsiębiorczość
  • Błaszczak Renata, plastyka
  • Boczek Wilhelm, ksiądz
  • Bodnar Ewa mgr, muzyka
  • Bodnar (Pinkawa) Stefania mgr, chemia
  • Boduch Mirosław mgr, WF
  • Bogunia-Stecko Katarzyna mgr, j. francuski
  • Bogusz Genowefa mgr, matematyka
  • Bołd Tadeusz mgr, matematyka
  • Bołkotowicz Bożena, chemia
  • Bordawko Janina mgr, j. rosyjski
  • Boroń Zdzisława mgr, matematyka
  • Briańska (Miller) Eleonora, j. rosyjski
  • Brania Mirosława mgr, j. polski
  • Brom Florian mgr inż., matematyka, informatyka
  • Bryda Małgorzata mgr, j. polski
  • Buchta Franciszek mgr inż., WT
  • Bukała Teresa mgr, wych. tech., informatyka
  • Bukowska Maria, rysunek
  • Budzianowski Jan
  • Buzek Ludgarda mgr, chemia

C

  • Cais Iwona, j. angielski
  • Cebula Jan mgr inż., chemia
  • Cebulska Kazimiera mgr, fizyka
  • Chełmecki Władysław mgr, historia
  • Ciba Aleksandra, j. angielski
  • Ciemny Krzysztof mgr, geografia
  • Cieśla Joanna, historia
  • Cieślak Krystyna mgr, fizyka
  • Cieślak Longin mgr, ekonomia
  • Cieślar Anita mgr, WF
  • Ciupka Helena mgr, geografia, WF
  • Cichy Dorota, j. angielski
  • Chłopek Aleksander mgr, j. polski
  • Chodźko Anna mgr, j. rosyjski
  • Cholewa Przemysław mgr, historia
  • Chroszcz Balbina mgr, j. polski
  • Chrupek Aleksandra mgr, j. angielski
  • Czaplicka Katarzyna mgr, j. polski
  • Czerwińska – Wróbel Dagmara mgr, fizyka
  • Czepiel Zdzisława mgr, PO
  • Cywińska Maria mgr, fizyka
  • Czerwiec Kazimierz, PO
  • Czorek Elżbieta mgr, chemia

D

  • Dadlez Maria dr, fizyka, chemia
  • Daszkiewicz Stanisław, chemia
  • Dawidowicz Maria, j. niem.,j. ang., j. francuski
  • Dąbrowska Grażyna mgr, j. polski
  • Dąbrowski Ludwik
  • Dąbrowski Romuald, j. ang.,jęz. francuski
  • Delawska Magdalena, biblioteka
  • Dębicka Sylwia, j. polski
  • Dębska – Bes Maria mgr, chemia
  • Demianowska Ewa mgr, j. angielski
  • Dmitrzak Adam, PO
  • Dolnicka Małgorzata mgr, matematyka
  • Dolnicki Piotr mgr, geografia
  • Drews Małgorzata mgr, fizyka
  • Drozdowska Aniela dr, historia
  • Droździak-Wrona Magdalena mgr, WF
  • Duber Krystyna mgr, fizyka
  • Duda Bożena
  • Dudek Danuta mgr, WF
  • Durkalec Marian mgr, chemia
  • Dyczak Andrzej, fizyka
  • Dyczak Anna mgr, chemia
  • Dykacz Krystyna mgr, fizyka
  • Dziedzic Jan, ksiądz
  • Dzietczyk Małgorzata mgr, j. łac., historia
  • Dziuba Stanisław mgr, geografia
  • Dziuban Antonina mgr, j. polski

E

  • Eksner Anna mgr, j. rosyjski

F

  • Fałek Janina, biologia, chemia
  • Ferenc Zuzanna mgr, j. polski
  • Fischer Danuta mgr, j. angielski
  • Fiszer Halina mgr, j. angielski
  • Frank Bernard, ksiądz
  • Fricze Barbara, rysunki
  • Fudała Leon, WT

G

  • Gabryś (Biskup) Danuta mgr, j. angielski
  • Gałuszka Kasper, WT
  • Gara Krystyna mgr, j. polski
  • Gawlikowski Edward, j. polski
  • Geisler Andrzej
  • Geppert Jerzy, zespół wokalny
  • Gerlecka Regina mgr
  • Glodt Bronisława dr, historia
  • Głogowska Janina, j. rosyjski
  • Głuszczyszyn Andrzej mgr inż., chemia,j. angielski
  • Gmakos Marian
  • Gokiert Jolanta mgr, j. niemiecki
  • Golasz Katarzyna mgr, j. angielski
  • Gołczewska Małgorzata, j. angielski
  • Golenia Ludmiła mgr, j. polski
  • Gołębiowska-Gaj Marta mgr inż., fizyka
  • Gołębiowski Jan mgr, j. pol., filozofia
  • Góralewicz Maria mgr, j. angielski
  • Górka Jan, historia
  • Górka Piotr dr, chemia
  • Górka Stanisława, historia, geografia
  • Górnicka Helena mgr, j. łaciński
  • Grądalski Marek mgr, fizyka
  • Grabowski Tadeusz mgr, j. angielski
  • Grajnert Irena mgr, j. łaciński
  • Grochowski Tomasz mgr, biologia
  • Grzebieluch Ewa mgr fizyka, WT
  • Grzybowska Danuta mgr, j. polski
  • Grzywanowicz Małgorzata, j. angielski
  • Gucfa Janina mgr, fizyka
  • Gubrynowicz Adam mgr inż., fizyka
  • Guzik Jan, geografia, geologia, astronomia

H

  • Haber Józef dr, ochrona środowiska
  • Hahn Maria, hist., biblioteka
  • Hamberger Kazimiera mgr, geografia
  • Harcuła Kazimierz mgr, WF, śpiew
  • Hebenstreit Marian, matematyka
  • Hebenstreit Zofia mgr, matematyka
  • Hirschler Jerzy mgr, WT
  • Hnatków Krystyna mgr, fizyka
  • Hnatków Ryszard dr, fizyka
  • Hnida Jerzy mgr, historia
  • Hojko Herman mgr, historia
  • Horyczny Marian mgr, j. polski
  • Huckle David, j. angielski

I

  • Ignowski Stanisław, ksiądz
  • Irzyk Kazimierz mgr

J

  • Jachymska Urszula mgr, prawo
  • Jamróz Krystyna mgr
  • Janicka Helena mgr, WT, geol.
  • Janicki Bolesław, rysunek
  • Janowski Władysław mgr, j. polski
  • Janusz Helena mgr, j. łaciński
  • Jarosz Zofia Ewa mgr, j. polski
  • Jarzyna Leszek, informatyka
  • Jaworski Tadeusz, PO

K

  • Kajfosz Andrzej mgr, matematyka
  • Kamińska Julia mgr, fizyka
  • Kandefer Janina
  • Kardasz Józef inż., chemia
  • Kasprzyk Wiesław dr, fizyka
  • Katyńska Iwona mgr, pedagog
  • Kazimierczak Zbigniew mgr, WF
  • Kazimierczyk Hieronim, WT
  • Kaźmierczak Danuta mgr, j. angielski.
  • Kempa Stanisław mgr, WT
  • Kepesz Jadwiga mgr, j. polski
  • Kiecor Jan, fizyka
  • Klimas Barbara mgr, j. polski
  • Klimek Jan ppłk, PO
  • Klimurczyk Bogumiła mgr, matematyka
  • Kloza Anna mgr, historia
  • Kłos Aleksandra mgr, fizyka
  • Kmieć Ludwik mgr inż., informatyka
  • Kobyliński Michał, fizyka
  • Kochanowska – Struk Ewa, j. łaciński
  • Kocjan Mieczysława mgr, j. rosyjski
  • Konieczny Krzysztof, ksiądz
  • Kontek Zygmunt mgr, matematyka
  • Korzeniecka Ewa mgr, j. angielski
  • Kosonocka Bożena mgr, j. angielski
  • Kotajny Jan mgr
  • Kołodziej Stanisław, ksiądz
  • Kos Magdalena mgr , j. angielski
  • Kowalski Grzegorz dr, WT
  • Kowalski Stanisław dr, chemia
  • Korzec Jacek mgr, fizyka
  • Kozik Jadwiga mgr, chemia
  • Kraciuk Marcin mgr, j. polski
  • Kramarz Jadwiga mgr inż. chemia
  • Krauze Helena mgr, j. polski
  • Kroczek Norbert mgr, chór
  • Krop Teresa mgr, chemia
  • Krynicka Beata mgr, matematyka
  • Krzanowska Stanisława
  • Krztoń Marjorie, j. angielski
  • Krzywicka- Bukała Teresa mgr, wt
  • Kubacka Magdalena mgr, j. niemiecki
  • Kubiczek Agnieszka mgr, j. rosyjski
  • Kuczyńska Iwona mgr, j. polski
  • Kukiełka Anna mgr, j. angielski
  • Kulczyński Wojciech, j. angielski
  • Kulpa Józef mgr, WT
  • Kumięga Jadwiga mgr, pedagogika
  • Kupka Barbara, j. angielski
  • Kurczych Alina mgr, WT
  • Kwaśna Janina mgr, biologia
  • Kwaśniok Zygmunt mgr inż. , chemia
  • Kwiatek Robert, plastyka
  • Kwiatkowska Hanna, j. angielski
  • Kwiatkowska Małgorzata, j. angielski
  • Kwinta Czesław mgr inż., chemia
  • Kwodawska Krystyna mgr, historia

L

  • Lasko Kazimierz mgr, WF
  • Latta Helena mgr, j. polski
  • Lamprecht Ewa, biblioteka
  • Lazarowicz Maria mgr, matematyka
  • Leszczyński Ireneusz, WT
  • Ligęza Stanisław
  • Lis Bogdan mgr, PO, historia
  • Listek Jacek mgr, WF
  • Litwicka Maria
  • Lisikowska Genowefa, hist., geografia
  • Lubowiecka Rozlina mgr, geografia
  • Ludwiczek Czesław
  • Lyszczyna Anna, mgr, religia
  • Ł
  • Łański Tadeusz mgr, historia
  • Łastowiecka Alicja mgr, j. polski
  • Łękawski Jędrzej , fizyka
  • Łowińska Klaudia mgr, historia
  • Łuska Teresa, muzyka

M

  • Machalski Kazimierz, fizyka, chemia
  • Machnik Tomasz mgr, WF
  • Machura Małgorzata, muzyka
  • Magas Helena
  • Majchrzak Ewa mgr, historia
  • Majda Andrzej mgr, plastyka
  • Majewska (Pyzik) Krystyna mgr, matematyka
  • Majewska Dorota mgr, historia
  • Majewski Janusz, PO
  • Malec Małgorzata mgr, fizyka
  • Maleta Edward mgr, geografia
  • Malewska Danuta mgr, WT
  • Mandowska Ewa mgr, j. pol., bibliot.
  • Mandziej Kaziniera mgr, chemia
  • Maniakowska Dorota mgr, matematyka
  • Marcinów Zdzisław, j. polski
  • Marków Włodzimierz mgr, j. polski
  • Marszał Barbara, j. angielski
  • Maruszczak Jan, ksiądz
  • Matczyszyn Bożena mgr, pedagog
  • Matula Lubomira mgr, matematyka
  • Matuła Bolesław
  • Mazur Joanna mgr, matematyka
  • Mazurkiewicz Olga, mgr, WF, PO
  • Meres Halina mgr, matematyka
  • Messner Władysława mgr, historia
  • Mężyńska Natalia, j. francuski
  • Miarecka Maria
  • Michnowicz Stanisław, matematyka
  • Mikołajków Wojciech mgr, j. polski
  • Mikuła Józef, chemia
  • Mirska Aniela, historia
  • Mirski Bernard mgr, historia
  • Miziołek Janusz mgr, j. angielski
  • Moszyńska Krystyna mgr, j. rosyjski., j. angielski
  • Molenda Ryszard mgr, fizyka
  • Moursi Stanisława mgr, j. angielski
  • Moyseowicz Gabriela mgr, muzyka
  • Możdżonek Olga, j. angielski
  • Muller Eleonora, j. rosyjski
  • Muller Tomasz mgr, biologia
  • Musiał Bogusława mgr, chemia
  • Mydlarz Barbara mgr, j. angielski

N

  • Nabzdyk Barbara mgr, j. angielski
  • Namysł Joachim dr, j. łacinski
  • Napiralska-Niewągłowska, j. łaciński
  • Nantlich Czesław mgr, j. rosyjski
  • Niechaj Tadeusz, ksiądz
  • Niedzielska Zofia, fizyka, chemia
  • Niementowska Anna mgr, j. polski
  • Nowakowski Piotr mgr, chemia
  • Nowicka-Umińska Sławomira, chemia
  • Nowicki Jan
  • Nowak Jan, fizyka

O

  • Olinkiewicz Bazyli, j. rosyjski
  • Opacki Rudolf, ksiądz
  • O’Reilly Anna, j. angielski
  • Opania Barbara mgr
  • Opilska Lidia dr, fizyka
  • Orłowski Antoni, geografia
  • Ostrowska Janina mgr, j. francuski
  • Otremba Marek

P

  • Pacak Andrzej mgr, WF
  • Pagacz-Klimińska Kazimiera mgr, j. niemiecki
  • Palikowska Elżbieta dr
  • Pandzioch Agnieszka inż., chemia
  • Pankiewicz Jacek mgr, psycholog
  • Pankiewicz Stanisława mgr, matematyka
  • Paszkiewicz Krystyna mgr, j. polski
  • Paszula Joanna mgr, matematyka
  • Pawlik Zofia mgr, chemia
  • Pawłowska Anna mgr, matematyka
  • Pazowska Olga, WF, sp
  • Perczak Eugeniusz dr, j. rosyjski
  • Petrylak Władysław mgr, historia
  • Paliński Włodzimierz mgr, historia
  • Piechaczek Franciszek mgr, chemia
  • Pieszka Barbara mgr, j. angielski
  • Pieszka Wojciech mgr, muzyka
  • Pietryga Aleksandra, katechetka
  • Pindur Longina mgr, j. niemiecki
  • Pinkwart Harry mgr, fizyka
  • Pisarski Roman, j. polski
  • Pisuła Ewa mgr, informatyka
  • Pluskiewicz Ewa dr, religioznawstwo
  • Pluta Barbara mgr, muzyka
  • Płaszczyk-Wilczek Barbara mgr, biologia
  • Płonka Witold, WF,sp
  • Podgórnik Stanisław
  • Podgórski Zbigniew, WF
  • Podlas Izabela mgr inż., matematyka., informatyka
  • Poloczek Natalia mgr, j. rosyjski
  • Połap Monika mgr, j. niemiecki
  • Połoszczański Stanisław mgr, PO
  • Prochacki Zdzisław ppłk, PO
  • Prynda Maria mgr, j. rosyjski
  • Prochaska Wilhelmina, j. polski
  • Przybysz Halina mgr, matematyka
  • Pszeniczny Urszula mgr, j. Polski
  • Pytel Artur, ksiądz
  • Pyzik Aleksandra mgr, chemia

R

  • Rachuba Mariusz, plastyka
  • Rachwał Tadeusz mgr, j. angielski
  • Raczek Kazimierz mgr, historia
  • Rasińska Ewa mgr, j. francuski
  • Reczuch Jan mgr, j. angielski
  • Rauchut Jacek, ksiądz
  • Rogowska Anna mgr, WF
  • Rogowski Henryk mgr, WF
  • Reguł‚a Regina, j. angielski
  • Rogulska Maria mgr inż., chemia
  • Roman Zbigniew mgr, prawo
  • Rospond Władysława mgr, matematyka
  • Rozwadowska Magdalena, j. angielski
  • Rudnicki Edward mgr, historia
  • Repczyńska Lubomira mgr, chemia
  • Ruda Barbara mgr, matematyka
  • Rupprich Maria mgr, religia
  • Rydalska Iwona mgr, matematyka
  • Rymer Marian mgr, historia, j. angielski
  • Rymsz-Szypulska Zofia, j. angielski

S

  • Satczek Katarzyna, j. francuski j. rosyjski
  • Schwedler Adam dr inż., fizyka
  • Schwedler Aleksandra mgr, fizyka
  • Sebzda Zdzisław mgr, muzyka
  • Semerga Tomasz, plastyka
  • Seredyńska Maria mgr, matematyka
  • Serwin Elwira mgr, geografia
  • Sianos Teresa, j. rosyjski, rysunki
  • Siarżewski Kazimierz, fizyka
  • Siekanowicz Magdalena mgr, biologia
  • Sienkowiec Anna mgr, j. rosyjski
  • Sierla Rafał, ksiądz
  • Siódmok Jan mgr, fizyka
  • Siwek Barbara mgr, j. niemiecki, rosyjski
  • Siwiec Gerard, WT
  • Skałbania Anna mgr, j. angielski
  • Skok Mariola mgr, WF
  • Skórski Franciszek mgr
  • Skrodzka Krystyna mgr, fizyka
  • Sleszyńska Anna
  • Sładek Józef, j. polski
  • Sługocka Ewa, j. angielski
  • Smieskol Teresa mgr, matematyka
  • Smołka Agnieszka mgr, j. polski
  • Smosarska Ewa mgr, WF
  • Smosarski Jerzy mgr, WF
  • Smyk Elżbieta, biblioteka
  • Sokołowska Joanna mgr, plastyka
  • Sokołowski Jan mgr inż., PO
  • Solecka Elżbieta, PO
  • Spitlak Eugeniusz, j. polski
  • Spyrka Waldemar mgr, informatyka
  • Stachurko Zofia mgr, biologia
  • Stankiewicz Beata , j. angielski
  • Stankiewicz Zofia, fizyka
  • Starak Aleksandra mgr, j. angielski
  • Staruszkiewicz Halina mgr, biologia
  • Stasieczek Krystyna
  • Stawecka Danuta mgr, j. polski
  • Stawowy Anna mgr, matematyka
  • Stefańska Wanda mgr, biblioteka
  • Stępień Jerzy mgr, WT
  • Stokłosa Barbara mgr, WF
  • Stolarska Eleonora mgr, WF
  • Stradowska Beata mgr, j. polski
  • Strzelecka Magdalena mgr inż., j. angielski
  • Struzik Bożena, j. angielski
  • Studzińska Grażyna, j. angielski
  • Studzińska-Kępa Danuta mgr, j. polski
  • Stumpf Jacek mgr inż., chemia
  • Suchnicka Izabela mgr, fizyka
  • Supkowska Grażyna mgr, j. angielski
  • Surmacz Teresa mgr, j. rosyjski
  • Szczegłowitow Anna , j. francuski, angielski
  • Szczepaniak Kazimierz, WF, sp
  • Szepańska Wanda, geografia
  • Szczęsny Alicja mgr, plastyka
  • Szczurowska Aleksandra mgr, biologia
  • Szczygieł Czesława, historia, geografia
  • Szepe Grażyna mgr, j. polski
  • Szlęk Bronisław mgr, matematyka
  • Szkolak Barbara mgr, WOS
  • Szota Halina mgr, j. polski
  • Szozda Ewa mgr, fizyka
  • Szrobosz Anna mgr, plastyka
  • Sztokało Elżbieta mgr, chemia
  • Szulc Dorota mgr, j. rosyjski
  • Szuro Maria mgr, historia
  • Szutryk Magdalena mgr, j. polski
  • Szymela Janina mgr, historia
  • Szyrajew Jacek mgr, j. angielski

Ś

  • Śmieszek Barbara mgr, chemia
  • Świątkowski Tomasz mgr, WF
  • Świderska Zofia mgr, fizyka
  • Święcimski Tadeusz, sp
  • Świtalski Stanisław dr, j. francuski

T

  • Taniewska Barbara mgr inż., chemia
  • Taraszkiewicz Andrzej mgr, muzyka , WOS
  • Taraszkiewicz Bożena mgr, przedsiębiorczość
  • Tkaczyk Aneta mgr, chemia
  • Tomkiewicz Stanisław mgr, j. łaciński
  • Toporowska Halina mgr, biblioteka
  • Trzeszkowska Maria mgr, j. łaciński
  • Turkiewicz Irena, j. angielski
  • Tyrała Krzysztof mgr, chemia

U

  • Umińska Lucyna, WF, ps
  • Umińska Sławomira, chemia

W

  • Wacykiewicz Klotylda, fizyka, chemia
  • Wacykiewicz Zygmunt, biologia
  • Walenta Janina, historia
  • Waligórska Anna, chemia
  • Waniel Anna matematyka, fizyka
  • Waniel Julian, biologia
  • Warchoł Maria mgr, j. polski
  • Warchoł Mieczysław, matematyka
  • Wardas Alicja mgr, j. angielski
  • Wartalska Marzena, j. angielski
  • Welke Herbert mgr, matematyka
  • Wenklar Jadwiga mgr, j. rosyjski
  • Werner Anna mgr, plastyka
  • Węglarczyk Jacek dr inż., WT
  • Węglarski Marian mgr, PO
  • Wiąk Julianna mgr, chemia
  • Wieczorek Julia mgr, chemia
  • Wiedermann Jerzy dr, fizyka
  • Wiewiura Tomasz mgr, biologia
  • Więckowski Franciszek mgr, biologia
  • Wileńska Alicja mgr, j. angielski
  • Wilk-Łużecka Janina , j. polski
  • Wilk Kazimiera mgr , fizyka
  • Wilk Stanisława, j. rosyjski
  • Wilk Stanisław, j. polski
  • Wiśniewski Karol, j. łaciński
  • Wiśniewski Stanisław mgr, biologia
  • Wiśniowska Barbara mgr, WF
  • Witosińska Danuta, j. angielski
  • Wojaczek Alina mgr, j. włoski
  • Wojcińska Magdalena mgr, historia
  • Wojtasiewicz Bogumiła mgr, j. francuski
  • Wojtoń Tadeusz mgr
  • Wolsza Janina mgr, j. łaciński
  • Wołosz Anna mgr, fizyka
  • Woycieszak Maria, plastyka
  • Wolf Jan, j. polski, śpiew
  • Wójcik Laura mgr, pedagogika
  • Wójcik Marian mgr inż., fizyka
  • Wójcikowski Jerzy dr, fizyka
  • Wrona Danuta, j. angielski
  • Wróbel Dariusz mgr, informatyka
  • Wróbel Gabriela dr, informatyka
  • Wyganowska Maria mgr, j. polski
  • Wyleżoł Rafał,  ksiądz
  • Wysocka Anna mgr, plastyka, informatyka
  • Wysocka Leokadia, biologia, geografia
  • Wysocka Maria mgr, j. rosyjski

Y

  • Yankowich Leo, j. angielski

Z

  • Zabawski Stanisław, fizyka, chemia
  • Zabłocka-May Ludwika, fizyka
  • Zabłocki Maciej, WT
  • Zabrzecka Bernadetta mgr, j. angielski
  • Zabrzewski Władysław, ksiądz
  • Zachariasiewicz Alojzy, WF, PO
  • Zachariasiewicz Irena , śpiew, chór
  • Zachariasz Krystyna mgr, fizyka
  • Zajcew Jadwiga mgr, fizyka
  • Zajdel Krystyna mgr inż., fizyka
  • Zalewska Bernadetta mgr, j. niemiecki
  • Zamojski Bogusław mgr, plastyka
  • Zaporowski Eugeniusz mgr, matematyka, fizyka
  • Zaryczański Bolesław, ksiądz
  • Zassowski Lesław, fizyka
  • Zdanowicz Małgorzata mgr, biologia
  • Zdunek Jolanta, j. angielski
  • Zgoda-Zgodzińska Ewa mgr, j. rosyjski
  • Zielińska Maria mgr, j. polski
  • Zieliński Andrzej dr, historia
  • Ziemlińska Ewa mgr, biologia
  • Zimnicka Beata mgr, fizyka
  • Znamirowska Janina mgr, j. polski
  • Zwierzyński Zbigniew mgr, fizyka

Ż

  • Żerebecki Zdzisław mgr, matematyka, astronomia
  • Żuk-Szadkowski, matematyka
  • Żywioł Bożena mgr, j. angielski , prawo
  • Żywioł Małgorzata mgr, j. angielski
  • Żywioł Urszula mgr, j. rosyjski